THISISERROR

Tiskárny Evojet

Vysokorychlostní tisk

Nejrychlejší desktop barevná tiskárna A4 na světě! S rychlostí tisku 60 stran A4 za minutu bez ohledu na rozsah pokrytí inkoustu na vytištěné stránce.

Vynikající kvalita tisku

Bezokrajový tisk s rozlišením tisku 1600x1600dpi, které není rozeznatelné pouhým okem.
Podpora dvanácti různých fotopapírů Lomond. Možnost přímé kalibrace ICC profilů bude dostupná v blízké době.

Nízké provozní a pořizovací náklady

Nová revoluční kancelářská tiskárna Lomond Evojet má přibližně stejné provozní náklady jako běžné inkoustové tiskárny na trhu, o 40% nižší ve srovnání s jinými laserovými a digitálními tiskařskými zařízeními.
Další 30% úsporu nákladů na tisk je lze dosáhnout účastí v recyklačním programu Lomond CartRegen ®, který je jako jediný schválený program recyklace a opakovaného používání náplní ze současných výrobců tiskáren.

Velkokapacitní zásobníky

Kapacita kompletního setu inkoustových zásobníků je přibližně 7191 stran černobílých výtisků a 6239 stran barevných výtisků ve formátu A4. Uvedené kapacity jsou v souladu průmyslových standardů ISO / IEC 24711.

Spolehlivost

Statická nepohyblivá tisková hlava, jednoduchý přechod papíru, méně pohyblivých částí - výsledkem je vysoká spolehlivost tiskárny.

Ekologický provoz

Lomond CartRegen ® - program recyklace inkoustových zásobníků, schválený přímo výrobcem tiskárny. Nízká spotřeba elektrické energie - pouze 30.2W během tisku, 5.3W během nečinnosti tiskárny, což je několikanásobně méně ve srovnání s laserovými tiskárnami.

Široké použití

Inkoustové tiskárny Lomond EvoJet jsou vhodné pro kancelářskou a komerční, domácí a profesionální archovou tisk, jakož i pro tisk komerčních etiket.


Kontakt

Nevíte si vybrat? Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

 +421 940 527776
 lomond@lomond.cz

Tato stránka používá cookies za účelem jejího zkvalitnění.