THISISERROR

XL materiály pro velkoformátový tisk

Materiály Lomond XL pro velkoformátový inkoustový tisk jsou určený pro výrobu plakátů, oznámení, poutačů, map, barevné reklamy a uměleckých reprodukcí.

Sortiment materiálů pro velkoformátový tisk představují různé typy papírů se speciální povrchovou úpravou pro inkoustový tisk, včetně mikroporézních fotopapírů, syntetických papírů, polyesterových a vinylových fólií a Fine Art papírů pro umělecký tisk. Sortiment doplňují některé materiály se samolepící vrstvou.

Materiály jsou dodávány v rolích o šířce 610, 914, 1067, 1270, 1372 a 1524 mm.
Všechny role (kromě XL Fine Art) jsou s vnitřní dutinkou o průměru 50.8 mm. Průměr vnitřní dutinka XL Fine Art materiálů je 76,2 mm.


XL papír v rolích

XL papír v rolích

Papír pro velkoformátový inženýrskou tisk. Plošná hmotnost 80g / m2. Šířka role od 297mm do 1067mm, návin od 40 až 175m. Vhodný pro tisk méně náročné grafiky, jako například technické výkresy, CAD výtisky a podobně. Nízká cena materiálu předurčuje tento materiál pro ekonomický tisk velkoformátových výtisků.

  XL fotopapír Photo

  XL fotopapír Photo

  Fotopapíry Lomond Photo XL Paper pro inkoustový tisk tvoří široký sortiment natíraných papírů s plošní hmotností od 90 do 230 g/m2, Sortiment tvoří jednostranné nebo oboustranné papíry, s matným nebo lesklým povrchem. Fotopapíry Lomond v listových formátech jsou nabízeny ve všech běžných rozměrech od 610mm až po 1067mm.

  XL fotopapír Premium

  XL fotopapír Premium

  Fotopapíry Lomond Premium Photo Paper představují sérii materiálů s nejnovější technologií natíraných papírů s mikroporézním povrchem. Mikroporézní fotopapíry jsou určeny zejména pro tisk fotografií v maximální kvalitě, která je srovnatelná nebo překonává kvalitu tradičních technologií výroby fotografií.

  XL fotopapír Gold

  XL fotopapír Gold

  Fotopapier série Premium Gold pre profesionálnu atramentovú tlač, obohatená o zložku sulfátu bária, vďaka čomu majú nové fotopapiere príjemný povrch a dosahujú vynikajúce vlastnosti pri čierno bielej a farebnej fotografickej tlači s vysokým kontrastom a s plným farebným spektrom. Zvýšená odolnosť a trvácnosť fotografií.

   XL fotopapír FineArt

   XL fotopapír FineArt

   Série papírů Fine Art je určená pro kreativní tisk uměleckých děl, akvarelových obrazů, obrázků, fotografií a jiných unikátních výtisků. Specielní povrchové pokrytí pro inkoustový tisk umožňuje tisk fotografické kvality s extra širokým barevným spektrem reprodukovaných barev. Sérii papírů Lomond Fine Art tvoří několik materiálů s různými povrchovými strukturami.

    XL plátno Canvas

    XL plátno Canvas

    Plátna série Lomond Canvas jsou na bázi přírodního materiálu s jednostranným nátěrem polymerové vrstvy, určené k absorpci inkoustů. Povrch materiálu ponechává původní strukturu materiálu - přírodního uměleckého plátna.

     XL vinylové samolepící fólie

     XL vinylové samolepící fólie

     Samolepící vinylové fólie Lomond jsou určené pro efektivní exteriérovou reklamu. Materiál na bázi PVX / PVC / Vinyl je oproti běžným polyesterovým fóliím více plastický. Z tohoto důvodu je možná aplikace i na drsné a nerovné povrchy. Díky zvýšené životnosti (1-5 let v závislosti na technologii aplikace výtisků), kvalitě tisku a odolnosti proti znečištění se barevný inkoustový tisk na vinylové fólie stává velmi populární.

      XL papíry pro sublimační tisk

      XL papíry pro sublimační tisk

      Série materiálů Lomond pro sublimaci je určena pro plnobarevný potisk ve fotografické kvalitě s následným přenosem výtisků na různé druhy podklady (textil, dřevo keramika, kov, umělá hmota a jiné).

       XL polyesterové fólie (PET)

       XL polyesterové fólie (PET)

       Polyesterové fólie Lomond XL (PET) jsou určeny pro široké použití v interiérové ​​tisku. Fólie díky speciálnímu pokrytí umožňují vysoké rozlišení tisku, výbornou reprodukci barev s vysokým kontrastem.

        Šířka role
        Jiné

        Kontakt

        Nevíte si vybrat? Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

         +421 940 527776
         lomond@lomond.cz

        Tato stránka používá cookies za účelem jejího zkvalitnění.